Компанія «FASTY» приєднується до провідного Інтернет і ТБ провайдера IPnet.


Раді Вам повідомити, що з 1 червня 2018 року провайдер «FASTY» приєднується до дружньої родини IPnet.

Компанія IPnet є лідером у галузі телекомунікацій у Києві. Модернізовані Інтернет магістралі дають змогу абонентам отримувати Інтернет на революційній швидкості до 1000 Мбіт/с та більше 175 телевізійних каналів у цифровій якості, в тому числі у HD якості.

Компанія IPnet гарантує абонентам «FASTY» повне збереження тарифікації та пакетів послуг, які надаються за існуючими договорами, покращення якості та підвищення Інтернет-швидкості, а також нові додаткові сучасні послуги.

Для проходження авторизації та отримання доступу до особистого кабінету абонентів IPnet my.ipnet.ua, зателефонуйте до контакт-центру:

Call-центр IPnet (цілодобово):
(044) 507-0-507
(066) 507-0-507
(073) 507-0-507
(098) 507-0-507

З повагою,

IPnet.ua

Вакансии

Интернет-провайдер Fasty.net  — активно развивающаяся компания, а значит, периодически появляются вакансии как для профессионалов, так и для молодых специалистов.

Мы рады приветствовать в своей команде квалифицированных, инициативных, нацеленyых на успех и полностью отдающихся своему делу специалистов. Мы стремимся создавать условия, в которых каждый сотрудник будет заинтересован в достижении максимальных результатов и в долгосрочном сотрудничестве с компанией.

Менеджер по продажам Интернет услугУдаленный обзвон частных лиц и компанийРезюме присылайте по адресу: info@fasty.net

В резюме просьба указывать желаемую вакансию, образование, опыт работы и ожидаемый уровень месячного дохода. Конфиденциальность гарантируется.

Дополнительную информацию Вы можете получить в нашем Отделе подбора персонала по тел.: (044) 390−74−54