Компанія «FASTY» приєднується до провідного Інтернет і ТБ провайдера IPnet.


Раді Вам повідомити, що з 1 червня 2018 року провайдер «FASTY» приєднується до дружньої родини IPnet.

Компанія IPnet є лідером у галузі телекомунікацій у Києві. Модернізовані Інтернет магістралі дають змогу абонентам отримувати Інтернет на революційній швидкості до 1000 Мбіт/с та більше 175 телевізійних каналів у цифровій якості, в тому числі у HD якості.

Компанія IPnet гарантує абонентам «FASTY» повне збереження тарифікації та пакетів послуг, які надаються за існуючими договорами, покращення якості та підвищення Інтернет-швидкості, а також нові додаткові сучасні послуги.

Для проходження авторизації та отримання доступу до особистого кабінету абонентів IPnet my.ipnet.ua, зателефонуйте до контакт-центру:

Call-центр IPnet (цілодобово):
(044) 507-0-507
(066) 507-0-507
(073) 507-0-507
(098) 507-0-507

З повагою,

IPnet.ua

Новости компании

Fasty.net исполнилось 12 лет!

Нам 12 лет !!!

В свой День рождения мы поздравляем и благодарим всех абонентов за поддержку, выбор в пользу новых технологий и скоростей от Fasty.net. Спасибо Вам  за постоянство и преданность.

В честь праздника мы не могли оставить наших любимых абонентов без подарка, поэтому с радостью сообщаем Вам об увеличении скорости по зарубежному ресурсу для физических лиц по стандартным тарифам.

Мы не останавливаемся на достигнутом, мы постоянно совершенствуем качество своих услуг, постоянно внедряем инновационные решения в свою роботу.

Мы уверенно смотрим в будущее и готовы долго и плодотворно работать для Вас!

Коллектив компании
Fasty.net

Дата: 01.09.2016